TEO
Demänovská cesta 62
03101 Liptovský Mikuláš
GSM: +421/903/504109
alenka31@post.sk, http://www.liptov.sk/teo
objednávka, hodnotenie ubytovania, voľné termíny
 


Novopostaveny rodiny dom, blizko centra mesta Lipt. Mikuláš, oproti supermerketu Kaufland. Parkovanie je pri dome uzatvorené. Na každej izbe je LCD televizor so satelitom, internetom. Samostatným vstupom sa dostanete do haly s modermou kuchyňou. Vedľa haly sa nachádzajú 3 izby dvojlôžkové a 1 izba trojlôžková. Každá izba má samostatnú kúpeľňu s WC. Na poschodí je 1 izba dvojlôžková so samostatnou kúpeľňou a WC. Ďalej sú tam 3 apartmány. 1 apartmán dvojlôžkový s mini kuchyňou, samostatnou kúpelňou a WC. Druhý apartmán je trojlôžkový s mini kuchyňkou, samostatnou kúpeľňou a WC. Tretí apartmán je štvorlôžkový s mini kuchyňkou, samostatnou kupeľňou a WC. V lete je možnosť využitia detského ihriska v záhradnej časti domu.
Kapacita: 24 osôb s prístelkami
Cena: 8 - 13 EUR
Cena zavisi od počtu nocí a sezóny
TURISTIKA
 


V lete je možnosť peších túr v Nízkych Tatrách /Demänovská dolina, Chopok/ a okolitých dolinách /Žiarska, Račkova, Prosiecka, Jánska, Kvačianska/, návšteva jaskýň - Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, pre milovníkov dobrodružstiev Tarzánia.

Región ponúka kúpanie v termálnych kúpaliskách - Aquapark Tatralandia, Bešeňová, Liptovský Ján. Priehrada Liptovská Mara ponúka výhliadkové plavby loďou, člnkovanie, surfovanie, milovníci splavovania majú k dispozícii na splavovanie rieku Belá.

V zime možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Jasná, Závažná Poruba, Liptovský Ján. Všetky strediská sú prístupné v okruhu od 4 do max. 15km. Z objektu je možné podniknúť výlety do Vysokých Tatier, navštíviť moderný salaš v Žiarskej doline, skanzen v Pribyline, pamiatku UNESCO Vlkolínec, aj drevený artikulárny kostol vo Svätom Kríži.Copyright © 2007 foto & webmaster