Pridať príspevok

Kniha návštev


vyššie hodnotenie = lepšie
Zopakovali sme si víkendový pobyt. Všetko bolo super :)

Eva Bíliková, 05.04.2016

Chata krásna, útulná. Veľmi príjemný a ústretový majiteľ. Ďakujeme za príjemný víkend, určite sa vrátime!

Eva Bíliková, 26.10.2015

Krasna chata, krasne prostredie, majitel prijemny. Vsetko bolo super.

Jaro, 13.09.2014

Vse super...

Josef Černík, 12.06.2014

Zrubovú chatu sme navštívili v januári 2011 po prvý krát.Velmi sa nám páčilo prostredie chata ale aj majitel chaty ktorý je ústretový a velký simpaťák.Príroda a okolie sa nedá opísať to jednoducho treba vydieť.Ešte raz Vám velmi pekne dakujeme za krásny pobyt a peknú dovolenku.Lucia a Milan Bútorový

Lucia Bútorová, 21.01.2011

Dnes sme sa vratili zo zrubu, kde sme stravili 3 noci. Boli sme velmi spokojni, chata je krasna, okolie je samozrejme uzasne a majitel je velmi prijemny. Citili sme sa tam ako na vlastnej chate, prijemna domaca atmosfera, aj chovanie majitela. Urcite sa este vratime. Dakujeme. :-)

Nora, Michal, Petra, 17.12.2010

Včera sme sa z partiou vrátili po 3 dňoch strávených na tejto Zrubuvej chate. Majiteľ je veľmi príjemný a navyše ešte srandista.Okolie,príroda ako aj samotný zrub je nezameniteľný.Čo sa týkalo ubytovania boli sme nad mieru spokojný.Nieje nič krajšie ao stráviť víkend na takomto zrube. Myslím si že je zbytočné k tomu viac hovoriť,treba zažiť a preto vrelo odporúčam.Za všetkých zúčastnených P.Gajdošovi ďakujem.A Tešíme sa opätovné stretnutie,no už v zasneženej krajine Liptova :)

Aďo, 04.10.2010

Před pár dny jsme se vrátili z týdenního pobytu na srubu a jedinné co lze říct, je maximílní spokojenost... Chata i okolí je nádherné, pan majitel příjemný a vstřícný. Užili jsme si dokonalý relax s výlety do širokého i dalekého okolí, kterých je nespočet a už teď se těšíme až srub opět navštívíme...

Pavel Nutil, 09.06.2010

Na chatě jsem byl již dvakrát, nemám to nejblíž, ale rozhodne to stojí za navrat. Chata je velmi krasne postavena a uvnitř nádherně vybavena. Krásná klidná příroda v jejim okolí, proste kousek ráje na zemi.

Radim K., 13.10.2009

Na jesenný pobyt sme si vybrali zrub v tichej lokalite Jánskej doliny. Po príchode na miesto nas očaril vyzor chaty aj s krásnou prírodou. To ticho spolu s horským potokom bo pre pre nás úžasný relax a určite sa sem radi vrátime s pozdravom familia Babis

Katarína Babišová, 13.11.2008

Zrubovú chatu sme navštívili v septembri 2008 prvý raz. Musíme povedať, že chata ponúka skutočne vysoký komfort. Okolie chaty, ktorá je obklopená zeleňou, zaručuje stopercentný relax, ktorý sme hľadali aj my. No jednoducho kľud, príroda, veveričky, hukot vody z blízkeho potoka, ..... Určite sa sem vrátime.

Jurekovci, 13.09.2008

Wir haben, trotz des wechselhaften Wetters im August 2005, sehr schöne Urlaubstage in der Slowakischen Republik verbracht. Die Qualität der Unterkunft war sehr gut. Wir werden sicher noch einmal wieder kommen.
Viele Grüße aus Wilsdruff bei Dresden.

Familie Gorski

Hartmut Gorski, 16.10.2005