hauzi.sk

Thermal Park Vrbov

V areáli sa nachádza desať  bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Kúpalisko je otvorené celoročne. Termálna minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém.

Termálne kúpalisko je vhodné pre každého. Zábavu či oddyh tu nájdu rodiny s deťmi, športovci aj seniori. V 9 bazénoch sa nachádza geotermálna voda, ktorá je považovaná za jedno z najlepších vôd v strednej Európe s obsahom dôležitých minerálnych látok potrebných pre náš organizmus. Minerály, ktoré voda obsahuje priaznivo pôsobia na pohybový a dýchací systém, nervovú sústavu, kožu a srdcovo-cievna ústrojenstvo. Ak sa potrebujete zrelaxovať a uvoľniť svoje telo, prispejú Vám k tomu trisky tečúcej vody. Využiť môžete aj tajské masáže "Orchid", kde sa Vám povenujú tajskí odborníci. Pre návštevníkov je k dispozícii bar s občerstvením a výborne sa môžete najesť v kolibe, ktorá sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska alebo v hoteli Flipper.

Thermal Park Vrbov poskytuje aj ubytovanie v bungalovoch. Ubytovať sa je možné v dvojposteľových izbách s požnosťou prístelku a so sociálnym zariadením. Izby sú vybavané televízorom a chladničkou. Ak radi stanujete, priamo v areáli je možnosť kempovania za výhodné ceny. Vstup do bazénov je cez presklennú budovu, z ktorej sa dostanete do vonkajších bazénov.

Chcete si zarybárčit? Chytiť kapra, sumca, šťuku, zubáča či pleskáča? V bezprostrednej blízkosti areálu je lovný rybník, kde si môžete zakúpiť celodenné alebo týždenné povolenie na rybolov. Ak je Vašou srdcovakou turistika, v blízkom okolí 21km môžete navštíviť Národný park Slovenský Raj, Beliansku jaskyňu, či vodopády studeného potoka. Len 8km za nachádza mesto historiské mesto Kežmarok.

Viac informácií na www.termalnekupalisko.com.