Thermal Park Vrbov

V areáli sa nachádza desať  bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Kúpalisko je otvorené celoročne. Termálna minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém.

Termálne kúpalisko je vhodné pre každého. Zábavu či oddyh tu nájdu rodiny s deťmi, športovci aj seniori. V 9 bazénoch sa nachádza geotermálna voda, ktorá je považovaná za jedno z najlepších vôd v strednej Európe s obsahom dôležitých minerálnych látok potrebných pre náš organizmus. Minerály, ktoré voda obsahuje priaznivo pôsobia na pohybový a dýchací systém, nervovú sústavu, kožu a srdcovo-cievna ústrojenstvo. Ak sa potrebujete zrelaxovať a uvoľniť svoje telo, prispejú Vám k tomu trisky tečúcej vody. Využiť môžete aj tajské masáže "Orchid", kde sa Vám povenujú tajskí odborníci. Pre návštevníkov je k dispozícii bar s občerstvením a výborne sa môžete najesť v kolibe, ktorá sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska alebo v hoteli Flipper.

Thermal Park Vrbov poskytuje aj ubytovanie v bungalovoch. Ubytovať sa je možné v dvojposteľových izbách s požnosťou prístelku a so sociálnym zariadením. Izby sú vybavané televízorom a chladničkou. Ak radi stanujete, priamo v areáli je možnosť kempovania za výhodné ceny. Vstup do bazénov je cez presklennú budovu, z ktorej sa dostanete do vonkajších bazénov.

Chcete si zarybárčit? Chytiť kapra, sumca, šťuku, zubáča či pleskáča? V bezprostrednej blízkosti areálu je lovný rybník, kde si môžete zakúpiť celodenné alebo týždenné povolenie na rybolov. Ak je Vašou srdcovakou turistika, v blízkom okolí 21km môžete navštíviť Národný park Slovenský Raj, Beliansku jaskyňu, či vodopády studeného potoka. Len 8km za nachádza mesto historiské mesto Kežmarok.

Viac informácií na www.termalnekupalisko.com.


Diskusia Facebook, Twitter, Google alebo Disqus

Sledujte nás na facebooku