Ubytovanie Veverica**

/Penzión/

Obchodna 234 -Demanova 234
031 01 Liptovsky Mikulas
Tel.: +421949829419
Email:
Web: http://www.ubytovanieveverica.sk/

Všeobecné informácie


V našej cene su zahrnuté izby s kúpelkami, TV , parkovanie v uzavretom areály, wi-fi internet, spoločenská miestnosť s krbom, spol. kuchyňa – na rýchlu prípravu jedla, nová terasa v staroslovenskom štýle s krbom a grilom.

Pre zábavu sú k dispozícii: biliard, stolný futbal, alebo relaxačné posedenie pri krbe dnu či von v uzavretej terase - podľa počasia. K dispozícii su aj detské hračky pre maličkých. Hostia si sami zabezpečujú do krbu a grilu vlastné drevo ci uhlie.

150m od penziónu sa nachádzajú 2reštaurácie, pizza, obchod s potravinami, autobusová zastávka.

Penzión nie je vhodný na hlučné, či skupinové párty. Nočný kľud je od 22.00 hod.

Penzión sa nachádza v tichej oblasti, blízko prírody a zároveň blízko turistických atrakcií – AQUA PARK Tatralandia 3km , NÁRODNY PARK – Nízke Tatry – Jasná Chopok 7km. Vodná nádrž Liptovská Mara 4km, minerálne bazény Lipt. JÁN 5km.

Centrum mesta Liptovský Mikuláš 2km kde nájdete nákupne centrá ako: Tesco, Kaufland, Hypernova, Billa, MC Donald a 3km aj Lidl.

 Každé ráno sa môžete vybrať ktorýmkoľvek smerom a nájdete turistické zaujímavosti, zábavy ale i pokoj a krásu slovenskej prírody. Penzión  VEVERICA sa nachádza v samotnom centre a srdci krás LIPTOVA.

Ste u nás srdečne vítaný.  

V prípade záujmu o rezerváciu nám prosím napíšte spätne emailom, alebo na čísle 0949829419.

 S pozdravom a prianím krásneho dňa,

 Team,

* PENZION VEVERICA*

RESERVATION: +421 949 829 419

MOBIL + 421 907 250 122

e-mail    penzionveverica@gmail.com

   www.ubytovanieveverica.sk

Stravovanie


Stravovanie poskytujeme v susednej restauracii 150m od penziona.

Okolie


Liptov sa rozkladá na 2000 km štvorcových a svojou rôznorodosťou poskytuje každému návštevníkovi ideálne podmienky pre perfektnú dovolenku.

Hlavným centrom lyžiarskeho a turistického strediska je Demänovská dolina, Jasná, kde nájdu naši hostia ideálne podmienky na aktívny oddych, v zimnom období milovníci lyžovania a snowboardingu, v letnom období, na jar a na jeseň môžu naši hostia spoznávať nízkotatranskú prírodu, blízku vápencovú Demänovskú Jaskyňu Slobody s kvapalnou výzdobou a Demänovskú Ľadovú Jaskyňu, ktoré sú históriou prírody, či navštíviť adrenalínový park Tarzánia, Horskú letnú bobovú dráhu, alebo termálne kúpaliská Aquapark Tatralandia, či Thermalpark Bešeňová.

V blízkosti Liptovského Mikuláša sa rozprestiera vodná nádrž Liptovská Mara, obľúbené miesto na vodne športy a rybolov. Liptovský Ján ponúka termálne bazény s liečivou, uhličitou vodou a veľa ďalších atrakcií.

Doplňujúce informácie


SKI JASNA 7km ...AQUAPARK 3km


@

Pozn.: Rezervácia je nezáväzná a má informačný charakter!

Pre viac informácií o adrese kliknite na značku na mape...