hauzi.sk

Rafting adventure - Adrenalínové centrum

Adrenalín Centrum sa nachádza priamo v Areáli vodného slalomu Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši ,neďaleko centra mesta. Bol vybudovaný s dôrazom na vzrušujúce zážitky, pri ktorých účastníci čelia duševným, emocionálnym a fyzickým výzvam. Adrenalin Centrum poskytuje skvelé možnosti pre zábavu, odreagovanie, športové a adrenalínové využitie. Výhodou Adrenalín Centra je dostupnosť a ponuka aktivít. Do nášho Adrenalin centra sa ľahko dostanete z dialnice D1 a tiež z centra mesta. K dispozícii je dostatočné množstvo bezplatných miest na parkovanie. Ponúka množstvo adrenalínových a outdoorových aktivity ,ktoré môžete vyskúšať v priebehu jedného dňa na jednom mieste. Adrenalín Centrum je ideálnym partnerom pre malé či veľké firemné akcie, teambuildingové aktivity ,či rôzne eventy s kapacitou až niekoľko 100 účastníkov. Všetky aktivity prebiehajú pod odborným vedením inštruktorov. Jednotlivé aktivity sú vhodné pre individuálnych turistov ,ako aj pre skupiny či rodiny s deťmi.


V areáli nájdete vodnoslalomové trate vhodné pre rafting a hydrospeed. Nad traťami je tichá voda kde môžete vyskúšať aquazorbing, paddleboarding alebo jazdu na kajaku. Súčasťou tichej vody je wakeboardový vlek. Ďalej tu nájdete dráhu pre štvorkolky, paintballové ihrisko, ihrisko Adventure golfu astrelnicu vhodnú pre streľbu z luku, vzduchoviek alebo airsoftových zbraní. Areál disponuje dostatočne veľkou plochou pre ďalšie aktivity ako sú nafukovacie atrakcie, segway a ďalšie. Priestor umožňuje dokonca pristátie motorového paraglidingu. V areáli tiež ponúkame cateringové služby, ktoré si môžete vychutnať ma viacerých terasách.

Súčasťou  Adrenalin Centra sú aj detské atrakcie ako nafukovaci hrad, šlapacie autíčka, trampolína, fun-atrakcie a ďalšie. 

Otváracie hodiny

máj, jún, september

11:00 - 18:00 (iba cez víkendy)

júl, august 10:00 - 20:00 (denne)
október - apríl zatvorené

 

Podrobné informácie nájdete na www.raftingadventure.sk alebo nižšie.

Rafting a splavy riek

RAFTING AREÁL VODNÉHO SLALOMU

Rafting v Liptovskom Mikuláši, na umelo vystavanom kanáli. Areál sa nachádza neďaleko centra Liptovského Mikuláša. Svojou obtiažnosťou a vybavením spĺňa parametre svetovej úrovne (v roku 2007 sa tu uskutočnili ME dospelých v kanoistike na divokej vode). Táto trať je domovom našich olympíjskych víťazov – Michala Martikána a Eleny Kaliskej. Rafting je určený najmä pre ozajstných vychutnávačov adrenalínovej zábavy. Budete prekonávať prekážky ako skutočný profesionáli.


RAFTING - RIEKA BELÁ

Rafting na rieke Belá. Najkrajšía a najdravšía prírodná rieka ,ktorú ponúka Slovensko. Tečie priamo pod jej symbolom - Kriváňom. Splav Belej odkryje pohľad na divokú prírodu, ktorý bol pre Vás doposiaľ neprístupný. Rieka svojou obtiažnosťou pripraví množstvo chvíľ, ktoré Vás určite nenechajú pokojnými. Súhra posádky je nevyhnutná. Po ťažších úsekoch prídu vždy ľahšie. Preto je rafting na Belej jeden z najatraktívnejších a najlákavejších na Slovensku a teší sa veľkému záujmu.Splavovanie rieky Belá patrí k zážitkom na ktoré sa nezabúda. Jej priezračná voda a divoká príroda už očarili nejedného vodáka. Splavovať Belú budeme v úseku Pobanské – Liptovský Hrádok.


SPLAVOVANIE RIEKY VÁH

Splav Váhu - rekreačné splavovanie Váhu vhodné najmä pre rodiny s deťmi. V údolí medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami splavíte najkrajší úsek najdlhšej slovenskej rieky od sútoku Bieleho a Čierneho Váhu po Uhorskú Ves. Rekreačné splavovanie Váhu sa realizuje na nafukovacích 2- alebo 6-miestnych raftových člnoch v doprovode inštruktora. Nenáročná plavba po Váhu je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Umožní Vám vypnúť z každodenných starostí a dokonale splynúť s prírodou bežnému turistovi.


MALÁ ŠKOLA KANOISTIKY

Škola kanoistiky na Liptove je určená pre tých ,ktorý chcú nielen niečo zažiť ,ale naučiť sa niečo nové a netradičné. Škola kanoistiky je celodenná akcia rozdelená do dvoch častí - učenie a praktické splavovanie Váhu. Najprv sa účastníci školy kanoistiky naučia základy jazdy na kanoe na tichej vode. Všetko pod dozorom skúseného inštruktora. Po obedňajšej prestávke si účastníci osvojené vedomosti preveria priamo v praxi pri splavovaní rieky Váh. Splavovať budete na nafukovacích dvojmiestnych kanoe bez pomoci inštruktora. Inštruktor sprevádza celú skupinu v kajaku. 


HYDROSPEED

Novinka na Slovensku - hydrospeed! V Alpských krajinách známa varianta splavovania sa vďaka nám dostala aj pod Tatry. Klient sa oblečie do neoprénov. Obuje si plutvy a splavuje divoké pereje pomocou hydrospeedu. Hydrospeed je nosná doska, na ktorej leží telom, nohy sú voľne položené na vode. Ovláda sa pomocou náklonov a pohybom nôh. Toto poskytujemaximálny kontakt s vodou. 


SPLAVY RIEKY ORAVA

Rafting Orava - splav je nenáročný s prekrásnou panorámou nedotknutej Oravskej prírody. Voda je pokojná bez väčších obtiažností a tak je plavba po Orave vhodná pre začínajúcich vodákov ,ale aj pre rodiny s deťmi.


Outdoorové aktivity

PAINTBALL

Paintball je hra plná napätia, dobrodružstva a vzrušenia, ale predovšetkým je to SKUTOČNE SKVELÁ ZÁBAVA!!! Vôbec nezáleží, či ste jednotlivec, partia kamarátov, alebo veľká firma – paintball si užije naozaj každý. Paintball hrajú milióny mužov a žien všetkých vekových kategórií a povolaní po celom svete.
Paintball je hra, ktorá prebúdza dieťa v dospelom človekovi. Je to bezkontaktný šport, kde nie je rozhodujúce kto je ako silný, kto koľko váži. Dôležitá je schopnosť premýšľať, rýchlo sa rozhodovať a v neposlednom rade tímová súhra. Paintball vďaka svojím pevným pravidlám a spôsobe hry učí sebaovládaniu, disciplíne, taktike a racionalite.


ŠTVORKOLKY

Jazda na štvorkolkách - off road aréna Liptovský Mikuláš

  • zaujme najmä súťaživé typy 
  • ponúka viaceré okruhy s rôznym stupňom obtiažnosti
  • množstvo prekážok

Výhliadkové jazdy na štvorkolke po Liptove so sprievodcom

  • ideálne pre ľudí, ktorí chcú obdivovať panoramatické výhľady na celý Liptov
  • jazda vo voľnej prírode po poľných cestách s množstvom prírodných prekážok

SKALOLEZENIE

Vždy sa jedná o silne zážitkové aktivity s dôrazom na prekonanie seba samého. Skúsili ste si traverz cez rozbúrenú rieku ? Tak neváhajte a vyskúšajte si Vašu odvahu, rýchlosť a zručnosť. Emotívne je najmä premostenie cez kanál v Areály vodného slalomu, pod ktorým búrlivo tečie voda. Lanové premostenie sa dá spojiť s adrenalínovým športom ako je napríklad rafting.


ADVENTURE GOLF

Adventure golf - zábava pre všetkých. NOVINKA na Slovensku. V roku 2011 sme otvorili ihrisko Adventure golfu v Liptovskom Mikuláši. Ide v podstate o zmenšninu veľkého golfu. Hráči pri hre používajú golfové puttery a hrajú s naozajstnými golfovými loptičkami. Pohybujú sa po dráhach s povrchom z umele trávy. Pravidlá sú obdobné ako pri minigolfe avšak čakajú na Vás prekážky v podobe roznych terénnych nerovností, vyvýšenín a pieskových bunkrov.


TANDÉMOVÝ PARAGLIDING

Paragliding na Liptove. Paragliding je najslobodnejší a najľahšie prístupný letecký šport. V sprievode skúsených inštruktorov sa tento šport ponúka aj Vám. Príďte a prežite s nami čas, na ktorý budete dlho spomínať. V atraktívnom prostredí Liptova môžete s nami absolvovať klasický tandemových letov priamo z Chopka.


MOTOROVÝ PARAGLIDING

Motorový paragliding je pre všetkých, ktorí majú záujem o silný zážitok v jednej lokalite v relatívne krátkom čase. Pre tých, ktorí chcú posunúť hranice predstáv o svojich schopnostiach ďalej. Pre tých, ktorí hľadajú program zaujímavý, zábavný so silnou dávkou adrenalínu. Spoznajte krásy Liptova z vtáčej perspektívy. Motorový Paragliding je obdobou klasického tandemového paraglidingu, pri ktorom však nepotrebujete kopec. Motorový paragliding je vhodná aktivita aj pre firemné akcie.


Ak hľadáte ešte viac zážitkov, nazrite na www.raftingadventure.sk.