Privat Nico

/Privát/

Pavčina Lehota 89
031 01 Lipotovský Mikuláš
Tel.: TEL.: +421 903 295 632
Email:
Web: https://liptov.sk/nico/

Všeobecné informácie


Naše ubytovanie sa skladá z dvoch arpartmánovo riešených častí. Jedna časť 1x 4 lôžka a druhá časť 2x 2 lôžka. Každá časť má osobitný vchod, plne vybavenú kuchynku, kúpelňu so sprchovacím kútom, WC, obývací kút a spálňu s možnosťou prístelky. Parkovanie v areáli objektu na uzavretom parkovisku.

 

Vďaka svojej strategickej polohe je ubytovanie Liptovský Mikuláš vhodné pre relax v Tatralandii aj lyžovačku v Jasnej. Bobovou drahou i skvelým prístupom k Demänovským jaskyniam si vás zas získa ubytovanie Pavčina Lehota. Nové dobrodružstvá aj zážitky vás s portálom ubytovanienaslovensku EU neminú, ak si zvolíte obľúbené Liptov ubytovanie.

Stravovanie


Vlastná príprava

Okolie


Náš privát môžete nájsť na začiatku jednej z najkrajších dolín Slovenska - Demänovskej doliny v obci Pavčina Lehota. V lete je vyhľadávaným cieľom milovníkov turistiky, v zime obľúbeným miestom lyžiarov. Vo vzdialenosti 5km je vybudované stredisko Jasna s množstvom lyžiarskych trás a vlekov s umelým zasnežovaním a tiež s možnosťou nočného lyžovania.  Obdivovatelia speleologických krás určite využijú možnosť navštíviť Demänovské jaskyne. Najnavštevovanejšia jaskyňa na Slovensku Demänovská jaskyňa Slobody je vzdialená 3km, krásna Demänovská ľadová jaskyňa dokonca len 1km. Odporúčame tiež návštevu termálnych kúpeľov Bešeňová alebo krytého termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne. Blízkosť vodnej priehrady Liptovská Mara umožňuje rôzne druhy vodných športov. Novootvorený najväčší aquapark na Slovensku s termálnou vodou Tatralandia určite poteší každého návštevníka a predovšetkým rodiny s deťmi. Milovníci kultúrnych a historických pamiatok ocenia návštevu dreveného artikulárneho kostolka v Sv. Kíži, skanzen liptovskej dediny v Pribyline a pamiatku UNESCO Vlkolínec. Priamo v obci si návštevníci majú možnosť vychutnať jazdu na koči a v Zime na saniach.
V tesnej blízkosti nášho penziónu sa nachádza niekoľko reštauračných zariadení.

Doplňujúce informácie


Zľava 30% pre deti do 6 rokov


@

Pozn.: Rezervácia je nezáväzná a má informačný charakter!

Pre viac informácií o adrese kliknite na značku na mape...