Privat Bado

/Chata/

Ivachnová 93
034 83 Liptovská Teplá
Tel.: GSM: +421/908/594928
Email:
Web: http://www.liptov.sk/bado

Všeobecné informácie


K dispozícii sú dva apartmány.

Menší pre max. 4 osoby (2+2), hala s televízorom, kúpeľňa a kuchynský kútik. Apartmán sa nachádza v podkroví domu.

Veľký apartmán pre min.2, max. 6 osôb. K dispozícii 2 izby s TV, veľká, plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. V celom objekte je wifi pripojenie.

English: At the guests disposal there are two apartments: in the attic is the smaller one for max. 4 persons (2+2), a hall with a TV, a small kitchenette.

            A larger apartment is on the groundfloor of the house, min. 2 persons, max. 6 persons, 2 rooms each with TV, a bathroom with a shower and a fully equipped large

           kitchen. Wifi connection is available in thewhole accommodatation for free.

 

Stravovanie


V apartmáne v podkroví sa nachádza kuchynský kútik s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnná rúra, veľká chladnička a rýchlovarná kanvica.

V apartmáne na prízemí je veľká plne vybavená kuchyňa, kde si hostia môžu pripraviť jedlo podľa svojej chuti . V kuchyni sa nachádza plynový sporák s elektrickou rúrou,  rýchlovarná kanvica, toastovač a mikrovlnka.

Obchod na potraviny sa nachádza 200 metrov od ubytovania. Neďaleko ubytovania, cca 500 metrov, sa nachádza reštaurácia Kozí vŕšok, kde môžete zájsť na chutný obed či večeru. Ponúkame Vám tiež možnosť objednávky pizzy priamo na apartmán donáškovou službou z reštaurácie Kúria, vzdialenej asi 300 m.

Kontakt / Rezervácia


@

Pozn.: Rezervácia je nezáväzná a má informačný charakter!

Pre viac informácií o adrese kliknite na značku na mape...