hauzi.sk

Mutton

Mladý a spoľahlivý team, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy a ponúka pre hostí regiónu Liptov organizovanie rôznych eventov, rafting, letené a zimné aktivity, indoor a outdoor aktivity, aktivity pre deti, teambuilding, prenájom stanov, nafukovacie atrakcie a ešte omnoho viac.

Viac informácií nižšie alebo na www.mutton.sk.


Rafting

Skvelá adrenalínova aktivita pre začiatočníkov aj skúsených rafterov. Rafting sa hodí pre jednotlivcov, rodiny s deťmi aj na firemný teambuilding. Agentúra poskytuje rafting a splavovanie rôznych riek na Liptove a v jeho okolí. Agentúra ponúka nasledovné splavy:


Letné aktivity

Rafting, lanové traverzy, súboj gladiátorov alebo aquazorbing si najlepšie užijete v príjemnom letnom počasí. Kompletnú ponuku zábavných letných aktivít nájdete na našej stránke.


Zimné aktivity

Vyberte si to najlepšie z našej zimnej ponuky. Krňačky, lopata racing, iglú, výprava na snežniciach a mnoho ďaľších.


Indoor aktivity

Nie vždy môžete rátať s azúrovo modrým nebom. Ak organizujete váš event v interiéri alebo sa chcete poistiť pre prípad nepriaznivého počasia, pripravíme vhodnú aleternatívu.


Outdoor aktivity

Hľadáte široké portfólio zimných, letných, detských, individuálnych ale aj teamových aktivít? Množstvo netradičných, ale aj známych aktivít nájdete v našej outdoorovej ponuke.


Aktivity pre deti

Doprajte deťom aktivity z našej ponuky. Skákací hrad, jazda na autíčkach alebo rozprávková krajina. Kombinujte ponuku podľa vašich potrieb.


Teambuilding

Pripravujete teambuilding alebo firemnú akciu? Doprajte svojim kolegom a klientom to správne uvoľnenie a zábavu.


Prenájom stanov

Potrebujete zastrešiť váš event? Vyberte si z našej ponuky malých a veľkokapacitných stanov alebo zvoľte ozdobné stany typu pagoda.


Nafukovacie atrakcie