Jazda na koni

Krásny šport obľúbený po celom svete. Jazda na koni má priaznivé účinky na zdravie a je výborným relaxom. Je vhodný pre deti aj dospelých, pokročilých aj začiatočníkov. V prostredí liptovských dolín môžete tak relaxovať a obdivovať tento krásny kút Slovenska. Jazdí sa prevažne vo voľnej prírode. Vhodné pre rodiny s deťmi, pre začiatočníkov ale aj skúsených jazdcov. V ponuke: vyučovanie jazdeckej techniky, vychádzky na koni hodinové aj celodenné, podľa dohody pre záujemcov a dobrých jazdcov aj viacdenné. Potrebujete športové oblečenie. V ponuke celoročne.


Mustang aréna

Spríjemnite si pobyt na Liptove jazdou na koni v krásnom prírodnom prostredí. V outdoorovej MUSTANG ARÉNE VILLA BETULA ponúkajú okružné jazdy pre detičky na malom poníkovi alebo na väčších koníkoch a dospelí si môžu zajazdiť v modernom pieskovom kolbisku s plochou väčšou ako 10 árov. Základy jazdy na koni im vysvetlí skúsený jazdecký inštruktor, ktorý na deti i rodičov dohliada.

Detské jazdy v miniaréne sú organizovné každý deň na základe včasných rezervácií. V prípade, ak má chuť vyskúšať poníka alebo koňa väčšia skupinka detí či dospelých, je rezervácia taktiež nevyhnutná. Jazdiť na koni môžu aj dospelí, ale výlučne v sprievode inštruktora v areáli nášho strediska.

V MUSTANG ARÉNE VILLA BETULA nájdete 8 koní a jedného poníka. Všetkých krásavcov s hrivami môžete sledovať aj vo voľnej prírode alebo v našej malej stajni. V areáli je niekoľko konských výbehov, ku ktorým majú návštevníci priamy prístup.

Jednou z najlákavejších atrakcií je jazda na historickom koči s konským záprahom. Obzrite si prekrásnu hornatú krajinu Liptova s celou rodinkou alebo s priateľmi z konskej perspektívy a užite si nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budete dlho spomínať. MUSTANG ARÉNA VILLA BETULA je v prevádzke počas celého roka a tak sa milovníci koní a jazdectva majú na čo tešiť v každom počasí.

Kontakt:
+421 907 812 327
villabetula@villabetula.sk
villabetula.sk


Jazda na koni pri penzióne Hippoclub

V tesnej blízkosti penziónu Hippoclub je kolbisko o veľkosti 60 x 20 m, krytá jazdiareň a nádherná príroda. Pre záujemcov možné kurzy jazdenia. Pre majiteľov koní možnosť poskytnutia moderných priestorov pre ustajnenie jazdeckých koní. Súčasťou jazdeckého areálu sú rozsiahle a udržiavané výbehy.

Koníky Vás radi povozia denne od 9:00 do 17:00. Potrebné sa dopredu nahlásiť telefonicky a overiť, či sú vhodné podmienky na jazdu.

Kontakt:
+421 44 5597397, +421 911 016 381
penzion@penzionhippoclub.sk
www.penzionhippoclub.sk


Rafting adventure - kone

Počet osôb: max. 7 osôb naraz.

Miesto konania: Liptov - Jalovec, Liptovská Sielnica, Liptovský Mikuláš, Mengusovce.

Prevádzka otvorená denne júl - august 10.00 - 18.00 h

V lete v horúcom počasí sa jazdí ráno a podvečer.

Kontakt:
Mútnik 601/1
03101 Liptovský Mikuláš
+421 903 487 999, +421 903 153 803
jkeponamutnik@gmail.com

 

 


Diskusia Facebook, Twitter, Google alebo Disqus

Sledujte nás na facebooku