hauzi.sk

Jazda na koni

Krásny šport obľúbený po celom svete. Jazda na koni má priaznivé účinky na zdravie a je výborným relaxom. Je vhodný pre deti aj dospelých, pokročilých aj začiatočníkov. V prostredí liptovských dolín môžete tak relaxovať a obdivovať tento krásny kút Slovenska. Jazdí sa prevažne vo voľnej prírode. Vhodné pre rodiny s deťmi, pre začiatočníkov ale aj skúsených jazdcov. V ponuke: vyučovanie jazdeckej techniky, vychádzky na koni hodinové aj celodenné, podľa dohody pre záujemcov a dobrých jazdcov aj viacdenné. Potrebujete športové oblečenie. V ponuke celoročne.


Mustang aréna

Spríjemnite si pobyt na Liptove jazdou na koni v krásnom prírodnom prostredí. V outdoorovej MUSTANG ARÉNE VILLA BETULA ponúkajú okružné jazdy pre detičky na malom poníkovi alebo na väčších koníkoch a dospelí si môžu zajazdiť v modernom pieskovom kolbisku s plochou väčšou ako 10 árov. Základy jazdy na koni im vysvetlí skúsený jazdecký inštruktor, ktorý na deti i rodičov dohliada.

Detské jazdy v miniaréne sú organizovné každý deň na základe včasných rezervácií. V prípade, ak má chuť vyskúšať poníka alebo koňa väčšia skupinka detí či dospelých, je rezervácia taktiež nevyhnutná. Jazdiť na koni môžu aj dospelí, ale výlučne v sprievode inštruktora v areáli nášho strediska.

V MUSTANG ARÉNE VILLA BETULA nájdete 8 koní a jedného poníka. Všetkých krásavcov s hrivami môžete sledovať aj vo voľnej prírode alebo v našej malej stajni. V areáli je niekoľko konských výbehov, ku ktorým majú návštevníci priamy prístup.

Jednou z najlákavejších atrakcií je jazda na historickom koči s konským záprahom. Obzrite si prekrásnu hornatú krajinu Liptova s celou rodinkou alebo s priateľmi z konskej perspektívy a užite si nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budete dlho spomínať. MUSTANG ARÉNA VILLA BETULA je v prevádzke počas celého roka a tak sa milovníci koní a jazdectva majú na čo tešiť v každom počasí.

Kontakt:
+421 907 812 327
villabetula@villabetula.sk
www.villabetula.sk


Jazda na koni pri penzióne Hippoclub

V tesnej blízkosti penziónu Hippoclub je kolbisko o veľkosti 60 x 20 m, krytá jazdiareň a nádherná príroda. Pre záujemcov možné kurzy jazdenia. Pre majiteľov koní možnosť poskytnutia moderných priestorov pre ustajnenie jazdeckých koní. Súčasťou jazdeckého areálu sú rozsiahle a udržiavané výbehy.

Koníky Vás radi povozia denne od 9:00 do 17:00. Potrebné sa dopredu nahlásiť telefonicky a overiť, či sú vhodné podmienky na jazdu.

Kontakt:
+421 44 5597397, +421 911 016 381
penzion@penzionhippoclub.sk
www.penzionhippoclub.sk


Farma Východná

Poďte s nami zažiť dobrodružstvo na konskom chrbte. Vydáme sa spolu po nádhernej podkrivánskej prírode kde nám po celý čas bude robiť spoločnosť majestátny masív kriváňa.

Na koňoch budeme spoznávať krajinu, výhľady, plantáže bylín, naše divožijúce kravy a kone, či divožijúce zvieratá našej oblasti. Navštívime oddychové miesta, kde necháme oddýchnuť koňom a popri našom občerstvení si vychutnáme zvuky prírody a ďaleké výhľady do liptovskej kotliny alebo výhľady na nádherné tatry (Nízke, Vysoké i Západné).

Rafting adventure - kone

Počet osôb: max. 7 osôb naraz.

Miesto konania: Liptov - Jalovec, Liptovská Sielnica, Liptovský Mikuláš, Mengusovce.

Prevádzka otvorená denne júl - august 10.00 - 18.00 h

V lete v horúcom počasí sa jazdí ráno a podvečer.

Kontakt:
Mútnik 601/1
03101 Liptovský Mikuláš
+421 903 487 999, +421 903 153 803
jkeponamutnik@gmail.com