hauzi.sk

Dom hore nohami - Heliport

Máte pocit, že ste už videli všetko a nič nové vás nemôže prekvapiť? To ste však ešte nevideli ,, dom hore nohami‘‘. Táto atypická stavba sa nachádza medzi Liptovským Trnovcom a Liptovským Mikulášom neďaleko aquaparku Tatralandia. Túto atrakciu si môžete prezrieť v lete (15.5.-15.9.) Po-PI 9:00-18:00, SO-NE 9:00 - 19:00 a v zime (16.9.-14.5.)  Po-PI 9:00 - 16:00, SO-NE 9:00 - 18:00.

 

Dom je kompletne dokončený a možno navštíviť zvonka aj zvnútra. Stavba je presnou replikou skutočného domu, kde nechýba kuchyňa, obývačka, kúpelka ale aj záhradné náradie, psia búda a dokonca aj starý moped. Len všetko je trochu netradične – hore nohami. Tento projekt bol inšpirovaný tým, že nie len na Liptove ale aj na Slovensku je niekedy všetko naopak. V interiéri môžete nájsť  keramické rozprávkové postavičky a tiež repliky  izieb. Ak ste tento objekt ešte nenavštívili určite je najvyšší čas. Celá atrakcia je naklonená o 12 stupňov v oboch rovinách , čo spôsobuje že máte pocit ako pri miernej opitosti.  Pri atrakcii sa nachádza koliba, v ktorej si návštevníci môžu zakúpiť suveníry, syrové výrobky alebo si môžu posedieť pri šálke dobrej kávy.

 

Cenník - Dom hore nohami

Dospelí

8,00 €

Deti

5,00 €

Kompletný cenník a rôzne zľavy môžete nájsť na oficiálnej stránke domčeku na streche: www.domnastreche.sk.
 
Kontakt:
Tel.: +421 915 05 15 05
Email: info@domnastreche.sk
www.domnastreche.sk

Let ponad Liptov

Na svoje si prídu aj milovníci helikoptér. Je tu možnosť prezrieť si helikoptéru zblízka a taktiež sa s ňou odfotiť. Tí odvážnejší si môžu na nej aj zalietať a to vďaka spoločnosti Heliport Liptov, ktorá ponúka vyhliadkové lety ponad Liptov a okolie. Vrtuľník Robinson R44 Raven je stavaný pre 3 pasažierov a letí priemernou rýchlosťou 180 km/hod., takže za pár minút si vychutnáte pohľad na viaceré krásy Liptova.

V prípade záujmu sa informujte na:
Tel.: +421 917 17 17 11 
E-mail: info@heliportliptov.sk
www.heliportliptov.sk

Cenník letov

Let v trvaní 8 min.

100,00 / max. 3 osoby

Let v trvaní 10 min.

130,00 / max. 3 osoby

Let v trvaní 15 min.

195,00 / max. 3 osoby

Let v trvaní 30 min.

390,00 / max. 3 osoby

 


Fotogaléria