hauzi.sk

Laser aréna 

vodny slalomPre milovníkov adrenalínu je tu možnosť dosýta sa vyblázniť v Liptov Lasers, kde si môžete vybrať z ponuky dvoch hier – Laser Tag a Laser Maze. Podstatou hry Laser Tag je počas 12 minút zasiahnuť čo najviac krát senzory na veste súpera a tým nazbierať čo najviac bodov. Avšak dôležité je aj brániť sa a šikovne sa vyhýbať svojmu zasiahnutiu. Nezabúdajte, že vyhráva vždy ten lepší. Do hry sa môžu zapojiť dospelí a deti od 8 rokov. Hra je bezpečná a bezbolestná, takže sa nemusíte obávať žiadneho zranenia. Hru môžu hrať minimálne 2 a maximálne 12 hráčov naraz. Ale aj tu platí pravidlo – čím viac hráčov, tým väčšia zábava.

vodny slalomLaser Maze je napínavá hra, pri ktorej sa zahráte na profesionálnych vykrádačov trezorov. Počas 2 minút musíte preliezť 6 metrov dlhou chodbou popretkávanou laserovými lúčmi, vybrať trezor a vrátiť sa na východiskový bod. Najdôležitejšie je nedotknúť sa lúčov. Po 5 dotknutiach sa však vaša misia končí neúspechom.


Escape Room

Zahráte sa na neposlušných študentov zavretých v učiteľskom kabinete, odkiaľ sa dostanete len vtedy, ak vyriešite niekoľko hádaniek a úloh z viacerých predmetov, ako sú fyzika, chémia, literatúra, hudobná výchova, geografia a mnohých ďalších. Zatvorení budete po dobu jednej hodiny v počte maximálne 5 osôb. Neváhajte a príďte si otestovať svoje vedomosti zo základnej a strednej školy.


Cenník

Laser Tag
Dospelí 6 €
Dieťa, študent, senior 5 €
Laser Maze
1 minúta 1.50 €
5 minút 6 €
Escape Room
Skupina 2 ľudí 29.90 €/hod.
Skupina 3 - 5 ľudí 45 €/hod

Kontakt

Revolučná 650
031 05 Liptovský Mikuláš
tel.: +421 948 108 755 
email: info@liptovlasers.com
www.liptovlasers.com