Novinky / Akcie


 

- Cena je uvádzaná za celú chatku na jednu noc./ Price is per night per cottage.

- Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zadarmo./ Children without bedding free of charge until 3 years old. 

- 2 deti do 6 rokov zadarmo. Každé ďalšie dieťa platí ako dospelá osoba/ 2 children up to 6 years old free of charge, any other children pay as an adult.

-  V termíne Leto 30.6.- 31.8. je min. pobyt  7 nocí (Prípadne nás kontaktujte)/ During summer period 30.6.-31.8 minimum stay is 7 nights (Contact us with your enquiry). 

- V iných termínoch roka je min. pobyt 2 noci/ During any other term the min. stay is 2 nights.

- Pobyt s domácim zvieraťom len so súhlasom majiteľa/prevádzkára. Pobyt je spoplatnený sumou 7EUR/ noc./ Pets are allowed only with landlord's approval and charged with 7 EUR per night.

Check in - od 14.00 do 19.00 

Check out - od 8.00 do 10.00

Mimo tieto hodiny sa nenachádzame v priestoroch Chaty Mara a pre ubytovanie po 19.00 a odubytovanie pred 8.00 je poplatok 10 EUR./ For check in after 7pm and check out before 8am we charge 10 EUR.

Kaucia vo výške 150 EUR sa uhrádza pri ubytovaní v hotovosti pre prípad poškodenia alebo odcudzenia inventáru alebo poškodenia objektu. V prípade poškodenia alebo odcudzenia sa z kaucie odráta len adekvátna časť tohto poškodenia alebo odcudzenia po skončení pobytu./ A cash deposit of 150 EUR is required upon check in for incidentals. 

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na info@chatymara.sk. Na maily odpovedáme vo večerných hodinách./Please contact as at info@chatymara.sk. We will reply back in the evening hours.

 

Storno podmienky:

  • Zrušenie rezervácie a doručenie nám e-mailom alebo telefonicky viac ako 21 dní, pred nástupom na pobyt sa vracia celých 100% zálohy. 
  • Zrušenie rezervácie a doručenie nám e-mailom alebo telefonicky 20 až 14 dní, pred nástupom na pobyt sa vracia 50% zálohy. 
  • Zrušenie rezervácie a doručenie nám e-mailom alebo telefonicky 13 až 10 dní, pred nástupom na pobyt sa vracia 25% zálohy. 
  • Zrušenie rezervácie a doručenie nám e-mailom alebo telefonicky 9 a menej dní, pred nástupom na pobyt je storno poplatok celých 100% zálohy. Záloha je použitá ako storno poplatok za zrušenie rezervácie. 


 CANCELLATION POLICY:

  • Reservation cancelled more than 21 days prior to arrival –no  cancellation fee 
  • Reservation cancelled 20 - 14 days prior to arrival – 50% of prepayment is returned
  • Reservation cancelled 13 - 10 days prior to arrival – 25% of prepayment is returned
  • Reservation cancelled 9 or less days prior to arrival – cancellation fee is 100% of the prepayment