hauzi.sk

Tatralandia Holiday Resort

Komplexný rezort Tatralandia Holiday poskytuje atrakcie Aquapark, Wellness centrum, Keltský saunový svet, taktiež retaurácie a bary. V rezorte je možné aj ubytovať sa - každý si prída na svoje.

Aquapark

V aquaparku nájdete rôzne typy bazénov, tobogány, tropical paradise, ostrov pirátov z Karibiku, baby silente zone, funpark, summer city a ešte omnoho viac...

Bazény

Aquapark Tatralandia ponúka 14 bazénov (z toho 10 celoročných) so slanou, termálnou aj čírou vodou a teplotou do 40°C.  Deti aj dospelí si v nich užijú zábavu a oddych v každom ročnom období.  Voda v Tatralandii pôsobí vďaka svojmu zloženiu blahodarne na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. V bazénoch s morskou vodou v Tropical Paradise, si aj na Liptove počas celého roka vychutnáte liečivé účinky thallasso terapie (liečba morom). Soľ rozpustená vo vode aktívne ovplyvňuje stav centrálneho nervového systému, zlepšuje krvný obeh, nespôsobuje žiadne alergické reakcie, zlepšuje stav pokožky, pomáha bojovať proti celulitíde a nadváhe, normalizuje spánok, znižuje pocit únavy, má relaxačné a dezinfekčné účinky.


 Tobogány

Využite Tatralandiu na maximum. Nájtete tu viac než 2 kilometre šmýkacích dráh a 26 rôznych spôsobov ako zažiť adrenalín. K dispozícii je 26 tobogánov a šmýkačiek – z toho 20 letných a 6 v prevádzke počas celého roka. Ak chcete zažiť poriadnu jazdu, určite nezabudnite vyskúšať aj naše naj -  Tornádo - najdlší raftovací tobogan s vodným vírom v Európe, Boomerang Raft Ramp - najväčsiu raftovaciu u-rampu na Slovensku a Poľsku, Free Fall - najstrmší tobogan na Slovensku. Využite Photopointy a odfoťte sa pri svojej adrenalínovej jazde na toboganoch Tornado a Boomerang Raft Ramp.


Tropical Paradise Nový tropický raj na Liptove

Drevená plachetnica, ktorá stroskotala na skale. Pri nej pravé koraly, mušle a pestrofarebné rybičky. Na súši vysoké palmy, v ich tieni relax na pohodlných ležadlách... Zatúžili ste aj vy aspoň na chvíľu vymeniť atmosféru všedných dní za teplo vyhriatej pláže? Nič nemožné, stačí málo a ste v tropickom raji. Už vstupný vestibul Tropical Paradise sa nesie v znamení tropického sveta. Prejdete popred repliky typických starých stavieb z Afriky a koloniálneho sveta, vystupujúcich z džungle. Chodník vedie k vraku lode, ktorá stroskotala na skalnom útese


Ostrov pirátov z Karibiku

Svoj karibský sen môžete v Tatralandii prežívať počas celého roka. Krytý tropický komplex bol otvorený v roku 2007. Priehľadná strecha so svetelnými efektmi aj v noci či v zime vyvoláva prímorskú pohodu a slnko.

Pirátska loď pod vedením kapitána Barbossa je rozdelená na dve časti: dolnú - aquamarínovú s bazénmi a vrchnú - slnečnú oddychovú časť „Palm Beach“. V spodnej časti sú umiestnené bazény pre malých aj veľkých! Dospelí si môžu užívať pohodu vo veľkom tropickom Ocean bazéne s vodnými masážami, posteľami, chŕličmi, podvodnými masážami a plaveckou časťou s protiprúdom s farebným podvodným osvetlením. Teplota vody dosahuje 32°C.  


Baby Silent Zone

Tichú, intímnu zónu pre detičky od 0 do 3 rokov nájdete na hornej terase Tropical Paradise. Najmenší návštevníci tu nájdu priestor na kŕmenie, hygienu aj odpočinok počas dňa plného zábavy. K dispozícii je ohrievač detských fliaš a mikrovlnka na prípravu detskej stravy, chladnička, detská stolička na kŕmenie,  prebaľovací pultík s vlhčenými i suchými obrúskami, detská ohrádka s hračkami a tulivaky na odych či dojčenie, celá zóna je oddelená paravanom pre väčšie súkromie.


Funpark

Tatralandia je miesto, kde hviezdy žiaria aj cez deň. Nájdete ich na chodníku slávy, ktorý je posiaty menami domácich aj zahraničných celebrít. Práve ním sa zo sveta vodných radovánok a relaxu dostanete k bránam územia zábavy, Funparku. Odporúčame navštíviť a vyskúšať radovánky, na ktoré určite tak rýchlo nezabudnete. Safari train – jazda s vláčikom, s ktorým sa dostanete priamo medzi divoké šelmy, zebry, či adrenalínový Gold Splash.  Pre návštevníkov Aquaparku je vstup doň zadarmo.


Funpark

Summer City je v prevádzke vždy počas letnej sezóny od 12.7. do 15.9. Na svoje si isto prídu nie len deti ale aj dospelí, nájdu v ňom množstvo atrakcií ako napríklad Bubble City - nafukovací svet, Babyland, Profi Jump, vodný futbal, športové plochy na volejbal, beach volejbal, futbal či stolný tenis, zábavu prinesie isto aj obrí šach či ruské kuželky.


Wellnes centrum

Objavte čaro relaxu a vychutnajte si našu pestrú ponuku masáží, kúpeľov, zábalov a iných relaxačných aj liečebných procedúr. V tomto úžasnom svete načerpáte novú energiu a vychutnáte si naplno oddych. Nájdite si trošku času, ktorý venujete len sebe.

Ochutnajte aj silu relaxu v novom ETANI Wellness Point priamo v Tropical Paradise Tatralandia. Nestrácajte čas a užite každú svoju voľnú chvíľu naplno.

 

Ponúkame vám zdravie pre vaše telo aj dušu:

 • masáže
 • kúpele
 • zábaly
 • pleťové masky
 • elektroliečba
 • ostatné

Vyskúšajte aj ponuku špeciálne zameraných wellness balíkov:

 • Chocolate Packet
 • Wonderfull Skin
 • Anticellulite Packet
 • Slim Body
 • Beauty Woman
 • Sporty Man
 • Exotic Packet
 • Exotic Packet Exclussiv

Nechajte sa zlákať dotykom zdravia a harmóniou tela aj duše vo Wellness Paradise na 1. poschodí v hlavnej budove Aquaparku Tatralandia.


KELTSKÝ SAUNOVÝ SVET

Keltský saunový svet je jedinečný komplex 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Dokáže aktivovať všetky ľudské zmysly a takýmto spôsobom zregenerovať i uvoľniť celé telo. Len saunový svet prináša potešenie z vody (hydroterapia), povznášajúcich vôní (aromaterapia), hudby (muzikoterapia) a tepla – to všetko pre upevnenie zdravia a krásy.

Saunový svet nájdete na prízemí v budove Aquaparku Tatralandia.