Gino paradise Bešeňová

Ak si chcete oddýchnuť a načerpať nové sily, tak GINO PARADISE je pre vás tým ideálnym miestom. Nachádza sa tu množstvo bazénov s čírou, ale aj s termálnou vodou, v ktorých zrelaxuje nie len vaše telo, ale aj myseľ. Vodný raj vám prináša zábavno-adrenalínovú zónu, vonkajšie termálne bazény, vonkajšie termálne bazény s čírou vodou, vnútorné bazény, masáže a fitness, wellness & spa. Samozrejmosťou sú bary a reštaurácie a ubytovanie v jednom komplexe.

V adrenalínovej zóne sa nachádza bazén s umelými vlnami a lezeckou stenou, detský bazén s vodným hradom, ako aj veľká tobogánová veža so 6 tobogánmi, ktoré ponúkajú neopakovateľný adrenalínový zážitok. Vo vonkajšej časti adrenalínovej zóny sa môžete nechať unášať na hladine divokej rieky alebo sa môžete vyblázniť na atrakcii Fun bubble. Nezabudnuteľný zážitok vám zaručene prinesie  potápanie priamo v pirátskej lodi za prítomnosti skúsených inštruktorov. Atrakciou tohto leta sú živé žraloky, ktoré dostali mená  Izzy, Laco, Viky a Eddie. Tieto majestátne zvieratá môžete obdivovať denne a to hneď pri adrenalínovej zóne.

O vaše deti bude dobre postarané v detskom kútiku, kde sa môžu dosýta vyblázniť. Skákací hrad, nafukovacia šmýkačka, detské preliezky - to všetko je tu pripravené pre vaše ratolesti. Tešiť sa môžete aj na animátorov, ktorí majú pre vás každý deň pripravený zaujímavý program.

K dispozícii je aj wellness centrum, ktoré ponúka širokú škálu oddychu. Či už to bude v saune alebo v jednej z inhalácií, každý si určite príde na svoje. Pre regeneráciu tela navštívte Relax centrum, kde si môžete vychutnať rôzne masáže. Občerstviť sa môžete vo  viacerých baroch a reštauráciách.


Zábavno-adrenalínová zóna

V novej celoročne otvorenej adrenalínovej zóne nájdete 30m vysokú toboganovú vežu s panoramatickou vyhliadkou a so 6 toboganmi, s celkovou dĺžkou viac ako 1 km, vrátane najdlhšieho toboganu na Slovensku. Jedinečný zážitok a neopakovateľnú atmosféru mora a morského príboja ponúka bazén s umelým vlnobitím.

Všetky deti si užijú zábavu v novom bazéne s hradom, detskými vodnými atrakciami, šmýkačkami, mini-toboganmi, vodnými delami a striekačkami...

Užite si jazdu na najdlhšom tobogane na Slovensku, alebo si zmerajte čas so svojim súperom na závodnom tobogane so zvukom a silou motora formule F1. Netradičné zážitky Vám prinesie jazda na tobogane so špeciálnymi svetelnými a zvukovými efektami.


Vonkajšie bazény s termálnou vodou

Vodný raj GINO PARADISE je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Vonkajšie bazény s geotermálnou vodou verejnosti sprístupnené v roku 1993, obnovené a zrekonštruované v rokoch 2006 a 2007. V súčasnosti je k dispozícii 8 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou. Geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C. Teplota vody v bazénoch 26 – 39 °C. 2 plavecké bazény (veľký a malý), 5 relaxačných bazénov, 1 neplavecký dopadový bazén, 3 vonkajšie tobogány, 6 bazénov je otvorených CELOROČNE, bazény sú vhodné pre všetky vekové kategórie, v oddychových bazénoch sú k dispozícii rôzne vodné atrakcie ako napr. podvodné lavice a ležadlá po okrajoch bazénov, vodné trysky, vodný hríb, vodná čaša.


Vnútorné bazény

Vo vnútornej bazénovej hale nájdete veľký relaxačný bazén s chŕličmi vody a ďalšími vodnými atrakciami, do ktorého ústi vnútorný tobogan, malý relaxačný sedací bazén a fontánu - oddychový - whirlpool. Osobitú atmosféru bazénom dodáva osvetlenie so Swarovského krištáľom. Relax a romantiku pod hviezdami si vychutnáte v átriu s dvoma vírivkami.

Areál sprístupnený v roku 2006, vhodný pre všetky vekové kategórie. Všetky vnútorné bazény sú z antikora s priezračnou ohrievanou vodou. Veľký relaxačný bazén s toboganom, malý relaxačný sedací bazén, fontána - oddychový - whirlpool, vnútorný antikorový tobogán, teplota vody 27 – 39 °C, bazény otvorené celoročne.


Masáže a fitnes

Urobte si čas a načerpajte energiu v Relax centre, ktoré ponúka rôzne druhy masáží (thajské, klasické, relaxačné, luxusné). Doplnkovými službami centra sú manikúra, pedikúra, solárium a fish therapy. Všetky svalové partie precvičíte vo fitnes centre kde máte k dispozícii rôzne posilňovacie stroje, lavičky a činky.

V ponuke rôzne druhy masáží: celotelová masáž, masáž chrbta, masáž nôh, očista kože, Fish Therapy a iné.


 

Otváracie hodiny- prevádzková doba

Denne od:

Bazény a atrakcie

10.00 – 21.30

Wellness & Spa

10.00 – 21.30

Počas pracovných dní je prevádzková doba 2 termálnych bazénov upravená od 15:00 -21:45h - Termálny bazén Čaša a Rekreačný bazén TERMAL. Plavecký termálny bazén a rekreačný, NOVÝ termálny bazén s barom COSMOPOLITAN ostávajú otvorené bez zmien.

Cez víkendy ostávajú bazény otvorené bez zmien.

Kontakt

Informácie

tel: +421 44 4307 708

e-mail: info@ginoparadise.sk

Masáže a Fitnes

tel: +421 44 4307 752

e-mail: masaze@ginoparadise.sk

DIVING centrum - potápanie

 

tel: +421 917 022 220


 

rezervácie: 9:00 -18:00 hod.


Fotogaléria


Diskusia Facebook, Twitter, Google alebo Disqus

Sledujte nás na facebooku