hauzi.sk

Adrenalin Center

Adrenalín Centrum sa snaží sústrediť na jedno miesto viacero atrakcií a ponúka voľbu z naozaj veľmi širokej škály športových aktivít. Zastúpenie majú okrem vodných športov aj aktivity na zemi a nechýbajú ani aktivity vo vzduchu.

Príďte a vyskúšajte si rafting alebo hydrospeed na divokej vode, zahrajte si obľúbený paintball s priateľmi, kolegami na našom paintball ihrisku, zalietajte si v našej škole paraglidingu alebo vyskúšajte novú a príjemnú zábavu pre celú rodinu ADVENTURE GOLF.

V areáli si tiež zajazdíte na štvorkolkách alebo sa môžete vydať na vyhliadkovú jazdu do okolitých terénov a spoznať pri tom krásy regiónu Liptov. Vaše strelecké schopnosti preveríte na strelnici pri lukostreľbe, airsofte alebo streľbe zo vzduchovky.

Informácie a objednávky
+421 948 906506
info@adrenalincentrum.eu
ADRENALÍN CENTRUM
Liptovský Mikuláš
Slovensko

Podrobné informácie nájdete nižšie alebo na www.adrenalincentrum.eu.


Adventure golf

Adventure golf je nová a príjemná zábava pre celú rodinu, ako aj obľúbený rekreačný a profesionálny šport. Adventure Golf (AdG) v doslovnom preklade znamená dobrodružný, alebo tiež zážitkový golf. Vznikol v Severnej Amerike a hneď sa stal celosvetovo veľmi obľúbeným rekreačným i profesionálnym športom, ale predovšetkým rodinnou zábavou.

Veľkosť dráh je však jediné, čo má Adventure golf spoločné s minigolfom, pretože spôsob hry je úplne odlišný. Na dráhach Adventure golfu sú rôzne nerovnosti, vyvýšeniny, kamene a piesočné bunkre. Adventure golf sa hrá na umelej golfovej tráve a hráči počas hry môžu alebo skôr musia chodiť po dráhach. Hrá sa golfovými palicami určenými na putovanie alebo minigolfovými kladivkami a golfovou loptičkou.


Rafting

Raftujte so skutočnými  profesionálmi, ktorí sa vodným športom venujú od malička. Rafting v Adrenalín Centrum Liptovský Mikuláš na umelo postavenom kanáli umožňuje splavovať divoké pereje aj v letných mesiacoch, keď má väčšina riek suché koryto. Dľžka trate je cca 350 m. Centrum ponúka raftové programy pre skupiny, adrenalínových nadšencov, ale aj rodiny s deťmi.

V cene je zahrnuté – šatňa na prezlečenie, raft, inštruktor, kompletná výstroj (máme aj detské veľkosti), vyvážanie raftov z cieľa na štart, záchrana z brehu a poplatok za slalomové trate.

PREVÁDZKOVÁ DOBA – Sezóna začína 1.4. a končí 15.11. V mesiacoch júl a august je Adrenalín Centrum Liptovský Mikuláš otvorené denne od 10.00 do 18.00. Raftovanie je možné od 12.00 do 15.00 a po 17. hodine.

Väčšie skupine je nutné nahlásiť vopred. Ostatné mesiace na objednávku.

OBMEDZENIA – Rafting nie je možné vykonávať v termínoch keď sa v areáli konajú preteky.

Adrenalín Centrum Liptov je zároveň východiskovým miestom pri splavoch riek Váh, Čierny Váh, Orava, Dunajec, Hron.

Cena: od 25€ / osoba


Paintball

Paintball adrenalínová športová hra plná napätia, v ktorej je dôležitá nielen fyzická kondícia a sila, ale tiež schopnosť premýšľať a rýchlo sa rozhodovať. Paintball je hra pre všetkých a pokiaľ máte radi pohyb, zábavu a adrenalín, tak neváhajte a príďte si k nám zahrať PAINTBALL.
 
Adrenalín Centrum Liptovský Mikuláš ponúka vo svojom areáli paintball ihrisko o rozlohe viac ako 1500 m² s 30 samostatnými drevnými prekážkami. Paintball ihrisko je ideálnym a obľúbeným miestom pre všetkých čo majú radi adrenalín a chcú si vyskúšať túto atraktívnu aktivitu.
 
Paintball nie je len zábava, je to tiež tréning rozvoja tímovej spolupráce v oblastiach komunikácie, taktiky a stratégie. Vďaka svojim pevným pravidlám, spôsobe hry učí sebaovládaniu, disciplíne a racionalite, preto sa naše paintball ihrisko stalo obľúbeným miestom pre firemné akcie, či teambuilding.

Cena: od 25€ / osoba


Lukostreľba

Lukostreľba je olympijská disciplína, ktorá si získava čoraz väčšiu popularitu. Je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Adrenalín Centrum Liptov ponúka strelnicu, ktorej súčasťou je aj lukostreľba. K dispozícii sú aj detské luky. Streľbu z luku si môžete len vyskúšať, alebo Vám pripravíme lukostreleckú súťaž, kde si môžete porovnať svoje lukostrelecké skúsenosti so svojimi známymi, priateľmi či kolegami .

Lukostreľba patrí k obľúbeným doplnkom firemných akcií. Nie je náročná na priestor a vieme ju dopraviť kdekoľvek v rámci celej SR.

Vybavenie : Zvratné luky v sebe kombinujú rýchlosť, účinnosť a eleganciu. Tieto luky sa niekedy nazývajú aj "olympijské", pretože len tento typ lukov sa používa na olympiáde. Šípy z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú pri správnej technike vysokú presnosť.


Vzduchovky

Vzduchová puška je zbraň vystreľujúca guľové alebo tvarované strelivo pomocou stlačeného vzduchu alebo iného plynu. Medzi najviac rozšírené vzduchové zbrane dnes patrí klasická vzduchovka.


Streľba zo vzduchovky je športová disciplína. Športová streľba zo vzduchovky je vykonávaná s dlhou vzduchovou zbraňou, disciplíny sú rozdelené do nasledovných kategórii:

  • Vzduchovka v stoji
  • Vzduchovka ležmo
  • Vzduchovka v kľaku

Vyskúšajte si svoje strelecké schopnosti pri streľbe zo vzduchoviek, pripravíme Vám strelecký pretek pre jednotlivcov alebo tímy. Streľbu zo vzduchoviek Vám zorganizujeme v našom areáli alebo kdekoľvek v rámci Slovenska. Aktivita vzduchovky je vedená pod dozorom skúseného inštruktora.

Cena: Vzduchovka + 50 ks streliva - 5 Eur/osoba


Airsoft

Airsoft je aj skrátený názov pre airsoftovú zbraň. Zabavte sa streľbou z airsoftových zbraní, ktoré sú replikami reálnych zbraní strieľajúce plastové guľky kalibru 6 mm, ktoré nazývame BB-čka.

V Adrenalín Centrum Liptov máte možnosť zastrieľať si na airsoftovej strelnici. K dispozícii je kompletné vybavenie: dlhé airsoft zbrane, strelivo, padacie terče a tiež skúsený obslužný personál.

Zabezpečujeme kompletnú organizáciu firemných akcií a rôznych eventov, kde Vám pripravíme strelecký pretek, pri ktorom si vyskúšate svoju presnosť streľby na padací terč, či klasický papierový terč.

Cena: Airsoft + 50 ks streliva - 5 Eur/osoba


Hydrospeed

Hydrospeed je málo známa adrenalínová aktivita. Ide o splavovanie divokých riek na špeciálnych plavákoch. Poskytuje maximálny kontakt s vodou a neopakovateľné zážitky.

Adrenalín Centrum ponúka tieto zážitky aj Vám. Naši inštruktori Vás naučia bezpečne zdolávať divoké pereje a surfovať vo vlnách. Hydrospeed ako netradičná zábava pomôže ozvláštniť Vaše firemné akcie.

Cena: Hydrospeed - 25 Eur/osoba