SK CZ UK DE PL HU

Villa Lúčky - Ocena zakwaterowaniaImię i Nazwisko (*)
E-mail (*)
Tekst
Ocena zakwaterowania (*) ocena wyższy numer - lepsza ocena


(*) trzeba wypełnić
Imię i Nazwisko: Lečíkovci 2018-08-15
V penzióne sme strávili nádhernú dovolenku s našimi malými tromi vnúčatkami. Ocenili sme hlavne ticho a polohu zariadenia priamo v lesnej časti kúpeľov Lúčky, ktorá poskytuje jednak široké možnosti turistiky do Chočských vrchov, Roháčov, Nízkych Tatier, ale i možnosti kúpania a vodných športov. Naši malí športovci sa nevedeli nabažiť športovísk, ktoré sú situované priamo za zariadením. Vysoko hodnotíme čistotu v zariadení, vybavenie kuchyne, ale aj štýlovo zariadený interiér, ktorý ladí s nádhernou okolitou prírodou. Ďakujeme za ústretovosť majiteľovi, že v zariadení sme boli sami a tak sme si mohli dosýta a v absolútnom súkromí užiť našich malých vnúčikov. Ešte raz ďakujeme Levčíkovci
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Moravčíci z MH 2016-08-18
Ubytování hodnotíme na jedničku. Byli jsme velmi mile překvapeni vstřícností pana majitele a jeho více než solidním jednáním ! V domě jsme byli ubytování pouze 2 rodiny (my a známí), za což jsme byli opravdu vděční, soukromí na dovolené pro nás bylo prioritou. Kromě krásného interiéru Villy (prostorný obývací pokoj a kuchyně, pěkné a vhodně řešené pokoje s vlastním sociálním zařízením) je potřeba vyzdvihnout, že součástí velmi příznivé ceny je i lázeňský poplatek a navíc oproti jiným objektům je poskytována sleva na děti ve výši 50%. V tomto objektu jsme sice byli poprvé ale do Lúček jezdíme již přes 30let a v posledních letech využíváme pouze pronájmů - tento byl jednoznačně ten NEJ ze všech ve kterých jsme byly, už jedeme jedině sem ! Děkujeme! ;)
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Manželé Hranošovi 2016-07-10
Ubytování zde bylo vynikající. Je zde dobrá dostupnost. Z vlakového nádraží Ružomberok je pravidelné autobusové spojení. Lázně i termální koupaliště je asi 300 m vzdálené. Krásné příroda umožňuje příjemné vycházky.Majitel je ochotný a vstřícný. Rozhodně doporučujeme
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Andorová Zlata 2016-07-04
Vo Ville Lúčky sme sa cítili veľmi príjemne, majiteľ je veľmi starostlivý, je tam čisto, krásne prostredie, stretli sme pohodových ubytovaných hostí, ktorí sa stali našimi priateľmi. Určite si toto ubytovanie zabezpečíme pri najbližšej návšteve kúpelov.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Sousedé z Radvanic 2015-11-02
Jako sousedé a je nás dost, cestujeme každý rok na jiné pobytové místo. To, že jsme zde byli již potřetí a pokaždé byli velmi spokojeni o něčem svědčí. Vřele doporučujeme
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Dagmara Plevková 2015-06-15
Skvelé ubytovanie, cítili sme sa príjemne. V okolí je množstvo možností ako tráviť voľný čas. Majiteľ bol milý a ústretový. Ďakujeme a určite sa vrátime.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Manželé Kubeňovi Morava 2015-05-31
Ubytování ve vile vynikající,majitel objektu příjemný a vstřícný.Ideální poloha pro koupání v místním termálním koupališti a pro výlety po krásné okolní přírodě.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Vodácky klub Hron Kalná nad Hronom 2014-04-22
Strávili sme tu perfektnú Veľkú noc. Ubytovanie je výborné, priestranné izby, komfortné vybavenie. Cítili sme sa skvele, určite sa radi znova vrátime a každému odporúčame. Villa Lúčky má aj super umiestnenie vzhľadom k turistickým cieľom v okolí. Pán domáci je veľmi milý a ústretový.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Podrazilová Eva 2014-01-04
Strávili sme \"veľká partia\" príjemny víkend vo vile Lúčky v septembri 2013. Boli sme mimoriadne spokojní s ubytovaním aj vybavením.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Výprava z Ostravy Radvanic 2013-11-03
Jestli chcete být ubytování uprostřed hor s hezkým okolím, blízko termálního koupaliště a mít ubytování na velmi dobré úrovni pak vřele doporučujeme VILLU Lůčky. Velmi se líbilo, pobyt pro příští rok objednán.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Anna Ondrejková 2013-08-07
Boli sme vo \"Vile Lúčky\" ubytovaní počas augustových horúčav aj s priateľmi. Túto dovolenku hodnotím na výbornú. Tiché prostredie uprostred hôr, svieži vzduch, blízkosť kúpaliska a termálnej vody. Tenisové kurty a bowling oproti vily. Množstvo možnosti na výlety a turistiku krásnou prírodou Liptova a Oravy.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Ladislav Bárta 2013-07-01
Byli jsme s manželkou velmi spokojeni s vynikajícím ubytováním ve vile. Rádi se sem opět vrátíme. V okolí je mnoho možností pobytu v krásné přírodě a několik možností velmi příjemného koupání.Potěšilo nás přátelské chování a ochota místních obyvatel.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: J.Križan 2012-08-07
Veľmi pekný týždenný pobyt v penzióne.Využili sme možnosti cykloturistiky po krásach horného Liptova.Po obede príjemné osvieženie v bazéne. Radi sa sem vrátime načerpať pozitívnu energiu hôr a pohody.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: J. Škultéty 2012-07-05
I keď sme prišli do Lučok zo severnej Moravy, veľmi dobre sme sa cítili v príjemnom prostredí penziónu. Vítame možnosť ambulantnej kúpeľnej liečby v termálnych bazénoch, turistiky, kľudu a pohody. Radi sa sem vrátime.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: JUDr. J. Haršányi 2012-06-09
Vynikajúce miesto pre oddych a relax v kúpeľoch s možnosťou turistických výletov po blízkom okolí a po prírodnej rezervácii v areáli kúpeľov.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Marián Baránek 2012-06-05
Veľmi pekné ubytovanie v horskom prostredí Západných Tatier v blízkosti geotermálnych bazénov. Výborné miesto pod horami Chočského pohoria na relax a oddych v prírode pre celú rodinu. Pozitívne hodnotím žnosť prípravy vlastných kurinárskych špecialít s posedením vo veľmi peknom a udržiavanom prostredí pri dobrom vínečku a pri ohníčku v hale s loveckými trofejami. Oceňujem možnosti využitia širokého spektra liečebných procedúr nemocí pohybového ústrojenstva v kúpeľoch a turistických atrakcií v prírodnej rezervácii (diviačej obore) a športového vyžitia. Na Silvestra prídeme na lyžovačku s partijou priateľov.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Mgr. Beáta Burianová 2012-06-02
Veĺmi pekné ubytovanie pod horami v lóne prekrásnej liptovskej prírody. Veľmi dobrá poloha v blízkosti geotermálnych kúpalísk s možnosťou využitia ambulantnej kúpeľnej liečby. Výborné podmienky pre rodinnú rekreáciu a oddych.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Jaroslav Mališ 2012-05-14
Veľmi dobrá poloha, kvalitné zánovné vybavenie na úrovni, vynikajúce pre väčšie rodiny - seniorov s deťmi a vnúčatami, či pracovné kolektívy. Blízke možnosti pre náročnú turistiku, krásny rázovitý charakter oravskej a liptovskej prírody, atď., kúpele s termálnou vodou, sauny - paráda.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Meňoščíková 2012-05-08
Super ubytovanie :-)
Ocena zakwaterowania:

[Wolne terminy] [Rezerwacja] [Ocena zakwaterowania] [GPS Map] [www] [Oferta] [Login]