SK CZ UK DE PL HU

Drevenica Kolovratok - Kniha návštevMeno (*)
E-mail (*)
Text
Hodnotenie (*) vyššie číslo = lepšie


(*) treba vyplniť
Meno: Helena a Arnold Dudkovi 2011-09-28
V červenci 2011 jsme celý týden bydleli v pohádkové chaloupce Kolovratok ve Vlkolinci. Po výletech do nádherné krajiny Velké Fatry jsme se s radostí vraceli do malebné dřevěnice. Všem vřele doporučujeme útulné, dobře vybavené a čisté prostředí Kolovratku, kde se dobře odpočívá a sní. Loučili jsme se neradi a určitě se vrátíme znovu. Milým majitelkám drevěnice přejeme stejně milé a pohodové hosty, jako jsou ony dvě.
Hodnotenie:

Meno: Holoubci 2011-08-01
Díky, bylo nám u Vás moc fajn, příjemná atmosféra, velmi pěkné prostředí. Všem mohu doporučit.
Hodnotenie:

Meno: Zuzana a Lukáš 2009-08-25
V kolvrátku sme boli len na víkend, plánovali sme spoznávanie okolitej prírody. Počasie nám moc neprialo, ale keďže má Kolovrátok dušu, akú má, vôbec nás to netrápilo. Drevenica je krásna, čistá, útulná a krásne sa tam spí... Vrelo a zo srdca odporúčame, určite sa ešte veľmi radi vrátime! Majiteľkám ďakujeme za milé privítanie a želáme veľa úspechov.
Hodnotenie:

Meno: Števo a Lenka 2009-04-13
Už telefonické dojednávanie ubytovania s majiteľmi bolo príjemné a maximálne ústretové, čo sa ešte len umocnilo pri osobnom stretnutí pri príchode. Chalupa má 147 rokov, je krásne romantická a v pôvodnom zrubovom štýle, ale zároveň ponúka úplné pohodlie. Prostredie Vlkolínca nás fascinovalo, príroda a krásne výhľady Vás obklopia už priamo z priedomia chalupy. Vrelo odporúčame.
Hodnotenie:

Meno: o 2008-08-08
Dovolenku vo Vlkolínci v drevenici Kolovratok odporučujeme každému, kto chce zažiť oázu ticha a pokoja obklopenými krásnymi horami.V okolí je veľká možnosť výletov. Absolútne skvelé ubytovanie čisté, útulné.Domáci sú veľmi milí. Ďakujeme za krásnu dovolenku, určite sa tu ešte vrátime. Doporučujeme.
Hodnotenie:

[Voľné termíny] [Objednávka] [Kniha návštev] [www] [Akcia] [Prihlásenie]