SK CZ UK DE PL HU

Drevenica Kolovratok - Ocena zakwaterowaniaImię i Nazwisko (*)
E-mail (*)
Tekst
Ocena zakwaterowania (*) ocena wyższy numer - lepsza ocena


(*) trzeba wypełnić
Imię i Nazwisko: Helena a Arnold Dudkovi 2011-09-28
V červenci 2011 jsme celý týden bydleli v pohádkové chaloupce Kolovratok ve Vlkolinci. Po výletech do nádherné krajiny Velké Fatry jsme se s radostí vraceli do malebné dřevěnice. Všem vřele doporučujeme útulné, dobře vybavené a čisté prostředí Kolovratku, kde se dobře odpočívá a sní. Loučili jsme se neradi a určitě se vrátíme znovu. Milým majitelkám drevěnice přejeme stejně milé a pohodové hosty, jako jsou ony dvě.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Holoubci 2011-08-01
Díky, bylo nám u Vás moc fajn, příjemná atmosféra, velmi pěkné prostředí. Všem mohu doporučit.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Zuzana a Lukáš 2009-08-25
V kolvrátku sme boli len na víkend, plánovali sme spoznávanie okolitej prírody. Počasie nám moc neprialo, ale keďže má Kolovrátok dušu, akú má, vôbec nás to netrápilo. Drevenica je krásna, čistá, útulná a krásne sa tam spí... Vrelo a zo srdca odporúčame, určite sa ešte veľmi radi vrátime! Majiteľkám ďakujeme za milé privítanie a želáme veľa úspechov.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: Števo a Lenka 2009-04-13
Už telefonické dojednávanie ubytovania s majiteľmi bolo príjemné a maximálne ústretové, čo sa ešte len umocnilo pri osobnom stretnutí pri príchode. Chalupa má 147 rokov, je krásne romantická a v pôvodnom zrubovom štýle, ale zároveň ponúka úplné pohodlie. Prostredie Vlkolínca nás fascinovalo, príroda a krásne výhľady Vás obklopia už priamo z priedomia chalupy. Vrelo odporúčame.
Ocena zakwaterowania:

Imię i Nazwisko: o 2008-08-08
Dovolenku vo Vlkolínci v drevenici Kolovratok odporučujeme každému, kto chce zažiť oázu ticha a pokoja obklopenými krásnymi horami.V okolí je veľká možnosť výletov. Absolútne skvelé ubytovanie čisté, útulné.Domáci sú veľmi milí. Ďakujeme za krásnu dovolenku, určite sa tu ešte vrátime. Doporučujeme.
Ocena zakwaterowania:

[Wolne terminy] [Rezerwacja] [Ocena zakwaterowania] [www] [Oferta] [Login]