Add post

Guestbook


higher score = betterPrezili sme vynimocny velkonocny vikend v Penzione Maco - super lokalita, velmi prijemni a priatelski veduci, vynikajuca strava, izby su pohodlne a ciste. Citili sme sa super a odporucame kazdemu! Nezabudnite si pochutit na cerstvych ranajkach a domacich specialitkach pana majitela :-)

Tina, 04.04.2018

Radi by sme aj my poďakovali za zorganizovanie nášho rodinného stretnutia v penzióne MACO.Útulné prostredie, vynikajúca strava a veľmi milí a ústretoví domáci. Určite každému odporúčame.Iveta Vančová, 16.11.2015

Boli sme tu dvakrát mimo sezóny a cítili sme sa tu veľmi príjemne. Prostredie, strava, pán domáci s priateľkou - všetko skvelé :-)

Lucia, 20.10.2015

Veľmi príjemné prostredie, čisté a vkusne zariadená izba, ako aj kúpelňa. Príjemné rodinné prostredie jedálne, ako aj super strava. Naozaj všetko výborné, vlastníci sú veľmi milí a ústretoví. SUPER ! Odporúčame ubytovanie. Veríme, že sa nám podarí prísť znova.

Dana, 23.08.2015

V penzióne MACO sme strávili prvý augustový týždeň. Veľmi milí majitelia, super ubytovanie a ešte lepšia strava. ďakujeme za skvelý týždeň a určite odporúčame. Tešíme sa určite na ďalší pobyt u Vás :)

Iva + Roman a spol. :-), 08.08.2015

Hoci sme tam boli jednu noc,citili sme sa tam na jednicku,mili ludia,perfektne ubytovanie este lepsia strava.Dakujeme:-)

Marian, 06.04.2015

Velmi milí majitelé, ochotní a sympatičtí. Vynikající kuchyně, báječné snídaně a večeře (brynzová pomazánka,halušky, vegetariánská strava). Skvělá dovolená :)

Anička + Kateřina, 12.10.2014

This New Years holidays will be 3d holidays in this pancion. We liked very very much!! Thank you Ladislav and Nina!!! See you soon!

Ekaterina, 22.10.2012

V penzióne Maco sme strávili predĺžený víkend. Keďže nás čakali celkom hutné túry tak som hľadal miesto kde sa bude dať oddýchnuť a načerpať síl po každej z nich. Pán majiteľ bol ochotný, ceny rovnako ako kuchyňa výborné. Navyše je možnosť využiť suchú saunu prípadne si objednať kvalitnú masáž. Vrelo doporučujem aj rodinám s deťmi pretože rovnako ako majiteľ aj penzión samotný je children friendly. Teším sa na čo najskoršiu návštevu.

Juraj, 13.08.2012

Byli jsem zde již vloni.Pan majitel je vstřícný a milý člověk a výborný kuchař, proto jsme letošní dovolenou strávili opět zde. Každý den jsme se těšili na vynikající večeři. Pokoje jsou příjemně zařízené a vzorně uklizené. V okolí je krásná příroda, na své si přijde každý turista. Za rok se těšíme nashledanou.

Lucie, 21.07.2012

ďakujeme za všetko :-)bolo nám fajn.

marcela, 22.04.2012

Pekne ciste ubytovanie, strava super, príjemní a ustretoví majitelia. max spokojnosť z každeho pohľadu.Odporucame :)) pozdravujeme z Prešova ;)

Mirka&Martin&Natálka, 09.01.2012

super ubytovanie vyborna strava a Pan majitel nema chybu vrelo odporučam a zaroven aj pozdravujem

Kralčík, 07.12.2011

Dakujeme za ubytovanie. Domaci boli super a jedlo paradne :)

Juraj + Petra, 22.11.2011

Boli sme spokojní s ubytovaním aj so stravou Pán domáci bol ustretoví a príjemni.Doporucujeme.

dusan, 29.09.2011

Je tomu pravě rok, co jsme si vybrali penzion Maco pro ubytování na naší svatební cestě. Lépe jsme si snad ani vybrat nemohli. Ubytování je pěkné a majitelé jsou báječní lidé. Nejen, že nám doporučili krásný výlet do Prosiecké a Kvačanské doliny, ale také nás tam doprovodili vlastním autem, což nám ušetřilo spoustu času a starostí. Nevím, zda to bylo tou pohodou, kterou jsme v Liptovském Jánu zažili, či termálním pramenem, který je kousek od penzionu a má prý na to pozitivní vliv, každopádně rok se s rokem sešel a nám dělá radost naše dcerka Barborka, které jsou právě teď 3 měsíce:). Tímto zdravíme majitele a přejeme hodně podobně spokojených zákazníků. Maruška, Radovan a Barborka

Radovan, 16.05.2011

Strávili sme s manželom týždenný pobyt v penzione \"MACO\". Bol to skvelý týžden, ubytovanie super,
strava výborná. Pán majiteľ by si zaslúžil \"RÁD ZLATEJ VAREŠKY\"
Odporúčame každémmu.

iveta, 06.09.2010

Byli jsme tu jeden srpnový týden,který strašně rychle utekl, díky pěknému počasí a ochotným majitelům penzionu MACO. Všem dporučuji. Spokojenost.

Luděk, 16.08.2010

Predposledný júlový týždeň sme strávili v tomto milom \"domácom\" penzióne. Dvaja \"Macovia\" u Maca. :-)Krásne ubytovanie, milí domáci a výborná strava-ako doma od mamy.Cítili sme sa výborne aj sme si dobre oddýchli. Odporúčame všetkým.

Karol a Eva Macoví, 04.08.2010

Před týdnem jsme ukončili pobyt v tomto báječném penzionu.Máme chuť se sbalit a jet znovu.Majitelé jsou velmi milí a úžasní lidé.Ve všem vám vyjdou vstříc a pokud nechcete letět na měsíc tak vám to splní.Ubytování je velmi pěkné a kuchyň si zaslouží \"Michelinskou\"hvězdu.Tímto vzdáváme hold penzionu \"MACO\".Těšíme se na další pobyt.Doporučujeme všem pohodovým lidem.

Tomáš,Milka,Natálka,Domča, 14.07.2010

Práve sme ukončili predĺžený lyžiarsky víkend v tomto penzióne. Veľmi sa nám tu celej 19 člennej skupine páčilo. Domáci boli veľmi milí, príjemní a ochotní vždy vyjsť v ústrety. Ďakujeme a odporúčame aj ostatným.

ivana, 20.01.2010

Boli sme tu opäť a zase to bol skvelý pobyt!Oddýchli sme si, dobre sa napapali- pán majiteľ a kuchár v jednej osobe opäť nesklamal :-)Ďakujeme.

Miriam, Marian a Martin (Nitra), 30.08.2009

Príjemní a milí majitelia, z ktorých vyžaruje pohoda a takisto príjemný penzión so službami na úrovni.Pán majiteľ je aj skvelý kuchár:-) Odporúčame!

Miriam a Marian,Nitra, 31.12.2008

Doporučujeme aj ostatným stráviť dovolenkové chvíle v tomto penzióne. Majitelia sú milí ľudkovia, ubytovanie a strava výborné.

Hudákovci, 11.09.2008

Super, super, super

Jaro, Julo, Božka, Anka, 01.09.2008

Majitelia sú veľmi milí, ubytovali nás aj bez predošlej rezervácie a pobyt v tomto penzióne bol príjemný. Izby sú čistučké a okolie nádherné. Vrelo odporúčame každému.

Veronika, 03.08.2008

Jednoznačne doporučujem!!!!

Eva, 01.08.2008

Pekné :-))

Petra, 17.05.2007

V tomto peknom a utulnom penzioniku sme strávili Silvestra a jeho neopakovatelná atmosféra bola super. Ústretovosť personálu a pána majitela velmi ocenujem. Určite som tam nebola posledný krát.Katka z Košíc

Katka Balážová, 01.01.2007

Boli sme nadmieru spokojní s ubytovaním aj stravou a budeme Váš penzión doporučovať známym.

Džarová Katarína, 22.11.2004

Jednoznačne doporučujem!!! Veľmi pekné izby, výborná strava,ideálne umiestnenie a veľmi príjemný a srdeční domáci.

Michal, 27.09.2004

Prežili sme tu krásnu dovolenku a sme nadmieru spokojní. Len škoda že bistro neotvárate skôr. Ale všetko ostatné bolo výborné.

Jana, 27.09.2004

Sme spokojní. Prežili sme krasny týždeň. Ubytovanie pekné, výborná domáca strava, prijemní a ústretoví majitelia. Doporučujem.

Jozefina, 23.08.2004