Chalupa Bukovina


Bukovina 1
pri priehrade Lipt. Mara
023 23
Slovensko
bukn@post.sk
tel.: 0905 443 625
www.liptov.sk/bukovina


objednávka
volné termíny
hodnotenie ubytovania

Cena: od 280Eur na 7 noci

Nástup vždy v sobotu po 1400 hod.
Ukončenie pobytu v sobotu 0900 hod

Kapacita: max 5 ľudí, minimálne 2 osoby- samostatný objekt.
Typ ubytovania :Obyvačka , spálňa, kuchyňa, kúpelňa –WC, vaňa.
Príslušenstvo:TV, rádio.Kúpeľňa s WC /vaňa/ + teplá voda.Parkovanie v uzamknutom dvore. Plne vybavená kuchyňa s chladničkou, plynový sporák. Záhradné sedenie s možnosťou grilovania. Veľká záhrada, možnosť hrania hier pre deti (basketbal, volejbal, futbal )
Vzdialenosti: potraviny 2km v Liptovska Anna.

Foto Galéria
Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA Chalupa BUKOVINA

LYŽIARSKE STREDISKÁ V OKOLÍ PRIVÁTU.

 

V okolí privátu sa nachádza veľa lyžiarskych stredísk. Najobľúbenejšie lyžiarske stredisko , je Skipark Ružomberok vzdialený od nášho privátu je 15 km . V stredisku sa nachádza 8 vlekov, je tam aj lanovka, ktorá Vás dopraví z Hrabova na Malinô Brdo, kde sú lyžiarske trate v celkovej dĺžke 12 km. Parkovisko je pre 450 áut. Ďalšie lyžiarske stredisko Donovalyje od nás vzdialené 25 km a taktiež sa v ňom nachádza 8 vlekov a dlhé zjazdovky.

Ďalšie lyžiarske stredisko Chopok vzdialené od nás 17 km ponúka 57 km dlhé lyžiarske zjazdovky v Demänovskej doline-Jasnej, alebo na strediskách zimných športov. Tieto lyžiarske strediská sú na Liptove najznámejšie a sú veľmi obľúbené. Potom sú už menšie strediská, ale taktiež sa tešia veľkej obľube.

Na svoje si prídu aj návštevníci, ktorí sa zaujímajú o jaskyne a podzemné krásy. Pre záujemcov sú sprístupnené verejne otvorené jaskyne, medzi ktoré patria Demänovská jaskyna a ľadová jaskyna. Jaskyne sú od nášho privátu vzdialené 20 km. V letných mesiacoch sú otvorené denne.

LETNÉ RADOVÁNKY.

Medzi vyhľadávané športy patria aj jazda na koni. Zajazdiť si môžete v prírode kde vám v jednom stredisku poskytnú jazdeckého koňa a vy si môžete skvele zajazdiť vo volnej prírode. Jazda na koni stojí na 1 hodinu okolo 100sk.

Vo voľných chvíľach si môžete skúsiť skalolezectvo (climbing). K adrenalínovým športom, ktorý máte možnosť vyskúšať patrí aj bungeejumping, ktorý je vzdialený od privátu 80 km. K ďalším atrakciám patrí paragliding, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie atrakcie na Liptove.

Blízkosť vodnej nádrže Liptovská mara (1km), umožňuje všetky druhy vodných športov, kde patrí aj možnosť kúpania, surfovania, jachtingu, potápania a hlavne rybolovu. K ďalším možnostiam patrí aj rafting a splav rieky Váh.

Iste netreba pripomínať bohatosť Liptova na historické a kultúrne pamiatky ako je Liptovská rázovitá obec Vlkolinec vzdialený 17 km od privátu, ktorý je zapísaný v knihe svetových pamiatok UNESCO, skanzen Liptovskej dediny v Pribiline, archeologická lokalita Havránok - osídlenie Keltmi, hrad Liptov, Likavský hrad, Oravský podzámok 30 km od privátu a iné.

V okolí je možnosť rybolovu a poľovačiek.

Po náročnom dni Vám odporúčame oddych v termálnych kúpaliskáchBešenovej, Tatralandii, kde sa dobre vyhrejete a oddýchnete si od svojich každodenných starostí.

Myslíme, že sme dostatočne vyčerpali všetky témy čo sa týka nášho privátu a okolia Liptova.

Veríme, že si u nás prídete na svoje a hlavne si odpočiniete.


© 2008 foto & webmaster 3W s.r.o.