NOVINKY

26.10.2015

Znížili sme ceny za naše služby!!! Ceny niektorých služieb spadli o 65%. Preto je web stránka dostupná už naozaj pre každého.

11.12.2014

V roku 2009 sme sa začali venovať inštalácii CMS systémov /Content management system/. Pomocou takéhoto programu si dokáže vlastnú web stránku aktualizovať každý bežný používateľ PC. Nemusíte ovládať programovanie ani profesionálnu úpravu fotiek, úplne stačí ak ovládate jednoduchp prácu s počítačom a viete ukladať do PC fotografie. Všetky ostatné činnosti za Vás vykoná náš systém. Základná inštalácia takéhoto systému sa pohybuje od 150€ a s možnosťou výroby grafických návrhov www stránky, nahodenie údajov a samozrejme školenie na obsluhu. CMS systémy, ktoré používame sú bezpeční a spoľahliví pomocníci pre každého, kto chce pravidelne aktualizovať svoju internetovú stránku.

15.9.2014

Projekt Liptovské obce na internete úspešne pokračuje od roku 2008 až do dnes. Viac informacií si môžete prečítať v časopise trend. V roku 2008 sa do projektu zapojili obce Pavčina Lehota, Prosiek a dnes už takmer neexistuje obec na Liptove bez webovej stránky. Viac si prečítajte na www.liptov.sk/3w/obce.html

Viac...

28.5.2014

Od júna 2014 sa pri riešení právnych otázok vznikajúcich pri výkone našej činnosti, s dôverou obraciame na Advokátsku kanceláriu JUDr. Ľuby Berezňaninovej, ktorá poskytuje právne poradenstvo aj v oblasti autorského práva. Bližšie info na www.e-pravnesluzby.sk

1.4.2014

Už od roku 2008 sme nezvýšili ceny za naše služby a tak dnes môže mať atraktívnu web stránku prakticky každý. Pre každého zákazníka pripravíme bezplatnú ponuku a môže si vybrať, či mu vyhovuje lacnejšia varianta za pár stoviek alebo či chce investovať do redakčného systému, prípadne zakúpiť internetový obchod - všetko je len na Vás.

Viac...

SLUŽBY

Ponúkame nasledujúce služby:


CENNÍK SLUŽIEB


V prípade záujmu nás kontaktujte na info@liptov.sk.