hauzi.sk

Gopass

V mobilnej aplikácii GOPASS MOBILE alebo na eshope gopass.sk môžete nakupovať najlacnejšie skipasy kdekoľvek, trebárs cestou z parkoviska k lanovke. Okamžite po nákupe dobijeme skipas na Vašu čipovú kartu GOPASS. Vyhnete sa tak radom pred pokladňami.

 

Nestojíte v rade pri pokladni

Po nákupe cez aplikáciu GOPASS MOBILE, či eshop gopass.sk dobijeme skipas na Vašu čipovú kartu GOPASS do 5 sekúnd, nejneskôr však do 15 minút.

 

SKI CHALLENGE: OSOBNÉ LYŽIARSKE ŠTATISTIKY

Lyžujte a GOPASS vám automaticky počíta odlyžované kilometre, ktoré si pozriete priamo v aplikácii. Môžete si nechať zobraziť výškograf vášho lyžiarského výkonu. Ak naplníte svoj Ski Challenge level získate nálepku na lyže či helmu zadarmo, môžete vyhrať skipasy a odmeniť sa v reštauráciach.

 

POZRITE SI ŠTATISTIKY VAŠICH PRIATEĽOV

Pripojte si jednoducho svojich priateľov a porovnávajte si odlyžované kilometre. V mobilnej aplikácii môžete sledovať odlyžované kilometre vašich priateľov a ďalšie štatistiky.

 

LIVE INFO O LANOVKÁCH A DĹŽKE ČAKANIA V RADÁCH

Priamo v aplikácii GOPASS MOBILE si môžete pozrieť zoznam lanoviek v prevádzke a na vybraných údolných stanicach si skontrolujte aktuálnu dĺžku radov.

 

GOPASS MOBILE MÔŽETE VYUŽIŤ V TÝCHTO RESORTOCH

 

Nákup na jeden klik

Cez aplikáciu GOPASS MOBILE môžete nakupovať aj na poslednú chvílu. Ak máte svoju GOPASS kartu, stačí ak sa prihlásite alebo registrujete a môžete po nákupe pristúpiť k turniketu.

S kartou priamo k lanovke

Po príchode do strediska sa môžete obuť do lyžiarok a odkráčať priamo na svah. Po nákupe cez aplikáciu GOPASS MOBILE, či eshop gopass.sk dobijeme skipas na Vašu čipovú kartu GOPASS do 5 sekúnd

Za body zľavy v stredisku

Za každý nákup získate GOPASS body, ktoré automaticky premeníte za výrazné zľavy v reštauráciách v strediskách Tatry Mountain Resorts.

Osobné lyžiarske štatistiky

Stačí ak lyžujete s kartou GOPASS a na konci dňa si môžete v aplikácii GOPASS Mobile či na webe gopass.sk pozrieť svoje odlyžované km a porovnať sa s kamarátmi. Ak si trúfate môžete sa stať Black Bomb či King of Mountain.


Viac informcií na www.gopass.sk.